Bursa Tek Bir Platformda Toplanıyor

Bursa Tek Bir Platformda Toplanıyor
Bursa Tek Bir Platformda Toplanıyor

Bursa Türkiye’nin 4. büyük şehri. Sanayi alanında diğer şehirlerden daha çok gelişmiş olmasıyla birlikte. Türkiye’nin tüm ilkleri bu şehirde gerçekleşmiştir. Bursa’daki firmalar genellikle üretken firmalardır. Üretken olmalarından dolayı da sürekli Şehrin ekonomisini yüksek tutuyorlar. Bursa firma rehberi platformları araştırıldığında, öyle göze çarpan esaslı bilgiler içeren bir siteyede rastlamak münkün değil gibi gözüksede, geçenlerde bir internet sitesi bu algımızı yıktı. Bursada nerede duymamışsınızdır. Bizce artık duymalısınız. Sitenin hem android ve hem ios uygulamalarıda mevcut bir şekilde yayında. Sitenin özelliği tam tamıyla firmaların eksiksiz bilgilerini yayınlaması. Vergi numarasına kadar firmaların, oda kayıtlarını dahi öğrenebiliyorsunuz. Özellikle firmalar ile birebir iletişim kurabilme imkanınız da var. Firmalar ürünlerini, kampanyalarını, her bilgisini yayınlıyor. Anladığımız kadarıyla da dünyada bir ilk sistem içeriğine ve yönetimine sahip bir site. Bursa diğer illerden yine farkını konuşturmuş. Bursa hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler ise, yayınlanmakta. Nerede piknik yapacağınızdan tutun, nereden alışveriş yapabileceğiniz hakkında haberler. Otobüs saatleri, güncel nöbetçi eczane bilgileri dahi güncel bir şekilde mevcut ve yayında.
Daha da incelediğimiz vakitte, inanılmaz bir içerik sistemiyle karşı karşıya kaldığımızı belirtmek isteriz. Böylesine bir projenin hızlı bir şekilde duyulması ve bir kaç türk gencinin neler yaptığını insanlar bilmeli.

Etkinlikler hakkında ise yine değişik tabanlı bir platform kurmuşlar. Bursa etkinlikleri bir sistem. Nerede ne zaman konser var, tiyatro oyunları vs. vs. her şey. Mutlaka siteyi ziyaret etmeli ve incelemizi, sizlerinde desteklemesini şiddetle tavsiye ediyoruz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir